Pozývam Vás na skupinový Soundhealing – liečivé, harmonizačné vibrácie, starobylé umenie používané po tisícročia.

Terapia zvukom hĺbkovo harmonizuje telo a myseľ, prinavracia rovnováhu. Štruktúry a bunky v tele sa rekalibrujú. Cítime sa uvoľnení, spokojní a odpočinutí. V stave pokoja a harmónie dokážeme z nadhľadu vnímať svoju životnú situáciu, lahšie odolávame stresu, tlaku a zhonu. Po terapii odchádzame plní novej energie a sily.

Pri terapii zvukom používam kryštáľové čakrové misy, zvonkohry, gong a etnické nástroje.

Čo sa deje pri mojej práci so zvukom:

Pri tvorbe zvuku sa tvorí určitý KÓD – ZVUKOVÝ HOLOGRAM, ktorý sa tvorí vždy v prítomnosti, v TU a TERAZ. Tento hologram rozvibruje častice tela až na kvantovej úrovni, každú bunku, ktorá sa aktivuje a opäť naladí na frekvenciu svojej Božskej podstaty. Každá bunka má v sebe tento Božský kód hlboko uložený. Obnoví sa tok životnej energie, môže dôjsť k prepísaniu starých blokov, nánosov a programov, ktoré je potrebné pustiť. Telo sa odľahčí, naštartuje sa liečivá transformácia. Otvoria sa záznamy duše.

Ladenie kryštáľových mís
Misy sú ladené na Božskú frekvenciu 432 Hz. Je to liečivá frekvencia, ktorá je v súlade s harmonickým vesmírom. Hudba ladená na frekvencii 432 Hz má liečivú energiu, pretože je čistým tónom matematického základu prírody. Frekvencia 432 Hz vychádza z Fibonacciho postupnosti a matematického vyjadrenia Zlatého Rezu, ktoré sú zhmotnené všade okolo nás v prírode. Táto hudba je teda ladená podľa rovnakého kľúča ako sme „zostrojení“ aj my.

Na meditáciu si prineste vodu na navibrovanie a kryštál, kameň pripadne amulet.

Teším sa na spoločné tvorenie a chvíle s Vami.

Kedy:
17.7.2020

Čas:

1 hodina 15:30

2 hodina 18:30 vypredané

Bol to neskutočný zážitok pripájame aspoň pár fotiek

Príspevok 19,- eur

Počet miest je limitovaný preto Vás prosíme napísať nám vopred či sa soundhealingu zúčastníte

Rezervácie:
studio@jogabalans.com
0904 29 27 26

Related Posts