Turné vedenej meditácie po Slovensku, ktoré organizoval Ivan Kubáň bola jednou zo zástavok aj v našom Joga Balans štúdiu.

Ivan nás pred meditáciou zasvätil do QI GONGU (chi-kung) a ukázal nám prácu s energiou. Osobne som nemala skúsenosti s týmto druhom cvičenia, ale musím povedať , že to bola skúsenosť nadovšetko. Cítiť energiu, vnímať hlbšie svoje telo a naučiť sa pracovať s energiou v ňom,bola pre mňa veľmi obohacujúca skúsenosť. Až potom prišla riadená meditácia, kde sme si vyladili svoje energetické body tzv. ČAKRY.

Ľudia zažívali rôzne emócie, pocity a stavy. Niekomu sa chcelo plakať, niekomu smiať a niekto len tak odpočíval. A to bola ta podstata. Pustiť ak nás niečo ťaží, prijať ak nás niečo trápi a nájsť vo svojom vnútri svoju skutočnú vnútornú silu, ktorá z nás robí silnú osobnosť, ktorá je odolná voči všetkým životným situáciám či už pozitívnym alebo negatívnym.

Táto vnútorná sila nám pomôže vybudovať úctu k sebe samému a objaviť krásu našej osobnosti. Pretože, každý z nás je jedinečný.

Ďakujeme za túto skúsenosť a veríme, že sa ešte niekedy uvidíme

Related Posts